Gönderen Konu: Ucuz Cpanel wordpress hosting Arayanlar için öneriler  (Okunma sayısı 35 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 40
    • Profili Görüntüle
Ucuz Cpanel wordpress hosting Arayanlar için öneriler
« : Temmuz 10, 2020, 10:49:04 ÖÖ »
Ucuz Cpanel wordpress hosting Arayanlar için öneriler ve tavsiye edeceğimiz hosting şirketleri
Her geçen gün hosting piyasasında rekabet kızışırken cpanel gibi kurumlar lisans ücretlerinde büyük fiyat değişimleri yaptı. Büyük firmalara yönelik bir çalışma bu. Aslında küçük ve piyasaya yeni girmek isteyen kurumları eski ve güçlü hosting şirketlerine bağımlı kılmak için bir politika bana göre.

Çünkü cpanel bireysel ve kurumsal müşterileri avcunun içerisine almış durumda. Ve oldukça basit anlaşılır bir ara yüzü var.
Hal böyle olunca bireysel müşteriler artık cpanel dışında hosting kullanmak istemiyorlar.  Zaten yıllık alım yapanlar için 20 lira fiyat farkı çok önem arzetmiyor.
Cpanel görünüm ve kullanım açısından oldukça verimli. Zaten webmaster ve web tasarımı yapanlar cpanel'a uzun yıllardır aşina.
CPanel Alternatiflerine bakacak olursak şu şekilde sıralamak gerekli

Ücretli olanların başında directadmin geliyor. Oldukça eski ve bir çok kullanıcı tercihini direcktadmin'den yana kullanıyor.
Daha sonra en çok kullanılan hosting kontrol paneli ise plesk'e. Bu epey zaman genellikle windows hostinglerde kullanıldı.

Lisans olarak aylık 19 dolar gibi sınırsız kullanım ücreti mevcut.
Diğer cpanel alternatifi ise cyberpanel yine ücretli olan bi,r panel.
Bana göre cpanel'e Rakip olacak yeni ve ücretsiz olan kontrol paneli ise centos panel demek doğru olacaktır.

Fakat kullanıcı kitlesi daima cpanel kullanmayı istiyor. Bu sebep ile wordpress Hosting , linux hosting ve asp hosting için cpanel paketi bulunan hosting şirketlerini sıralamak istedik.
İşte hem ucuz hem hızlı cpanel wordpress hosting paketleri ve fiyatları ,

1. sırada veridyen isimli firma var. Aylık 10 lira fiyat sunuyor. Cpanel ile bu fiyata linux hosting ve windows hostingde alabilirsiniz.
Güzel hosting 2. sıradaki önerim. Cpanel wordpress hosting paketinin fiyatı ise aylık  9 lira olarak belirlenmiş durumda.
Vargonen 3. sırada yer alan diğer hosting firması. Yine cpanel wordpress hosting satışını yaklaşık 9 lira civarında kullanıcılarına sunuyor.
Elbette natro ve turhost unutulmamalı.

Aynı özelliklerde bir hostingi 1 yıllık bedava almak istiyorsanız bizleri takip edin. Çünkü ilerleyen zamanlarda ücretsiz 1 yıllık kaliteli hosting dağıtımını biz yapacağız. Bu fırsattan faydalanmak için üye olup buraya yorum yazmanız yeterli olacaktır.« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2020, 05:53:02 ÖS Gönderen: Administrator »