Gönderen Konu: Seo Hosting Nedir ? What Seo Hosting ?  (Okunma sayısı 1652 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 40
    • Profili Görüntüle
Seo Hosting Nedir ? What Seo Hosting ?
« : Nisan 30, 2019, 06:13:28 ÖÖ »
SEO Hosting Nedir?
SEO hosting, bir web sitesinin optimizasyonunu geliştirmek, trafik ve satışları artırmak için geleneksel ve geleneksel olmayan yöntemler kullanır. Bazı SEO barındırma şirketleri içerik oluşturma hizmetleri, çoklu C Sınıfı IP'ler ve diğer SEO dostu hizmetler sunar.

SEO hosting önemlidir, çünkü arama motorları için bir web sitesini optimize etmek çok zaman alır. Estetik açıdan hoş bir web sitesi oluşturmak, ziyaretçileri çekmek ve satış yapmak için yeterli değildir. İnsanlar web sitenizi ziyaret etmek için var olduğunu bilmek zorundadır.

Yeni bir arama motoru optimizasyonu yöntemi, birden fazla web sitesine, IP’ye, etki alanı adlarına, C Sınıflarına ve DNS’ye yayılan çevrimiçi bir pazarlama kampanyası oluşturmayı içerir. Sebep? Mevcut teori, arama motorlarının benzersiz Sınıf C IP'lerinde yer alan ilgili sitelerden bağlantılarını gösteren sitelere daha yüksek bir puan vermesidir. Birkaç site için birden fazla IP'ye sahip olmak, web sitesi sahiplerinin arama motorları bulmadıkça kendi siteleri arasında bağlantılar oluşturmalarını sağlar.

Çoğu durumda, SEO barındırma hizmeti sunan web siteleri, rekabet tarafından sunulan, ancak her etki alanı veya web sitesi için birden fazla C Sınıfı IP adresiyle karşılaştırılabilir barındırma paketleri sunar. Hatta bazı şirketler ayrı C Sınıfı IP adreslerinde markalı isim sunucuları da sağlamaktadır. Bu seçenek, aynı kişi veya şirketin tüm web sitelerinin sahibi olduğunu tanıyan arama motoru botları olmadan aynı şirkette (aynı sunucuda) birden fazla siteyi barındırmasına olanak tanır.

SEO barındırma hizmeti sunan bazı şirketler, barındırma hesabıyla birlikte danışmanlık yapan ücretsiz birkaç saatlik arama motoru optimizasyonu sağlar. Birçok teklif arama motoru optimizasyonu, web geliştirme ve diğer SEO araçlarının tüm yönleriyle yardımcı olur. Bu, kayıt olduğunuz şirkete bağlıdır.