Hosting, ucuz hosting, asp hosting, Php hosting, wp hosting, linux hosting, wordpress hosting

Ucuz Hosting => Ucuz Unix Hosting => Konuyu başlatan: Hosting - Aralık 04, 2018, 07:48:14 ÖÖ

Başlık: Unix hosting Nedir
Gönderen: Hosting - Aralık 04, 2018, 07:48:14 ÖÖ
Unix hosting nedir ? Unix hosting türkiyede pek fazla bilinen ve tercih edilen bir hosting olmamasına karşın özellikle amerikada kullanım oranı oldukça yüksek.
Bunun nedeni arama motorlarının bu hosting çeşidini farklı bir yazılım mış görüp bu hostingde yayınlanan sitelere öncelik veriyor olmasıdır.
Ülkemizde unix hosting satan ve bu  konuda çok öne çıkmış ve unix hosting hizmetiyle markalaşmış her hangi firma yok .
Fakat bu hizmeti türkiyede lokasyon olarak sağlayan çok fazla firma yok.

Unix hosting nedir ?
unix hosting hem asp hemde linux tabanlı siteleri barındırabileceğiniz bir hosting yazılımı ve sunucusudur.

Yeni web tasarım işşi yapmaya başlayan arkadaşlara unix hosting kullanmalarını tavsiye ederim.
Neden unix hosting ?

Yeni başlayan arkadaşlar bu hosting üzerinde çok fazla deneme yanılma metodu kullanarak çok fazla bilgiye erişmeleri mümkün.
Access veri tabanı olsun mysql, mssql , yada asp ve php gibi yazılım dilleriyle yazılmış scriptler üzerinde çalışma yapmak isteyen arkadaşlar unix hosting kullanmalı ve arama motorlarında nasıl bir fayda ağladıklarını tecrübe olarak not etmelidirler.

Daha sonraki süreçlerde linux hosting, asp hosting (http://djhosting.net/index.php?topic=4.msg22#new)(windows) i tek başına kullanarak bu tecrübelerini artık yavaş yavaş başarıya giden yolsa kullanabilirler.
Unix hosting tavsiyesi isteyen arkadaşlara godaddy tavsiye edebilirim çünkü daha önce sadece bu firmadan unix hosting alıp kullandım. Türkiye lokasyon hosting isteyen arkadaşlara ise natro ytu tavsiye edebilirim.